Cobot Stratejiniz İçin Üç Önemli İpucu | Elektrikhub.com | Otomasyon | Elektrik | Elektronik | Destek Forumu

Cobot Stratejiniz İçin Üç Önemli İpucu

burhanozdes

Yönetici
31 Temmuz 2019
83
53
18
İstanbul
www.elektrikhub.com
mailservice.jpg

Öncelikle, endüstriyel robotlarımızla ilgili detaylı fikir edinebileceğiniz etkinliklerimize gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Umarız etkinliğimize katılabilmiş ve bizimle geçirdiğiniz zaman konu hakkındaki bilgi birikiminizi artırmaya yardımcı olmuştur. Katılma şansı bulamadıysanız da bir sonraki etkinliklerimizde sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı bilmenizi isteriz.

Etkinliklerden sonra geçen süre içinde, Omron olarak biz de kolaboratif robotların avantajlarını kullanmayı düşünen sizin gibi profesyonellere destek olmak için ek materyaller geliştirmeye odaklandık. Bu materyaller arasından birinin özellikle ilginizi çekeceğini düşünüyoruz: cobot'lar hakkında özel bir makale.

Web sayfası yalnızca üç dakikada okunabilir ve buradan üç önemli ipucu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bu ipuçlarından yararlanarak cobot stratejinizin güçlü işlevsellik, optimize edilmiş emniyet ve esnek uyarlama özelliklerine sahip olacağından emin olabilirsiniz. Bu hedefler, kolaboratif robot karlılığınızı en üst düzeye çıkarmada büyük öneme sahiptir.

Saygılarımızla,
Omron