Merhaba, herkese iyi forumlar. | Elektrikhub.com | Otomasyon | Elektrik | Elektronik | Destek Forumu

Merhaba, herkese iyi forumlar.

furkanduman

Yeni üye
5 Ağustos 2019
11
15
3
İstanbul
Merhaba. Öncelikle bu projenin biz kendini geliştirmek isteyen sektör çalışanlarına faydalı olmasını diliyorum. Kullanıcı adımdan da anlaşıldığı üzere adım Furkan, 24 yaşındayım. Marmara Üniversitesi Elektrik Önlisans mezunuyum. Robotlu otomasyonel sistemler üreten bir firmada çalışıyorum.

burhanozdes

Yönetici
31 Temmuz 2019
83
53
18
İstanbul
www.elektrikhub.com
Merhaba. Öncelikle bu projenin biz kendini geliştirmek isteyen sektör çalışanlarına faydalı olmasını diliyorum. Kullanıcı adımdan da anlaşıldığı üzere adım Furkan, 24 yaşındayım. Marmara Üniversitesi Elektrik Önlisans mezunuyum. Robotlu otomasyonel sistemler üreten bir firmada çalışıyorum.
Hoşgeldiniz @furkanduman

• Like
Tepkiler: uguryavuz

uguryavuz

Üye
Kurucu
1 Ağustos 2019
90
49
18
29
İSTANBUL
elektrikhub.com
Hoşgeldiniz furkan bey. Bu sektörde kendini geliştirmekte olan kişiler için forum sayfamiz zamanla çok faydalı olacağını düşünüyoruz.

uguryavuz

Üye
Kurucu
1 Ağustos 2019
90
49
18
29
İSTANBUL
elektrikhub.com
Selam arkadaşlar scada konusunda kendimi geliştirmek için araştırma yaparken buraya kadar geldim :) Vijeo Citect konusunda bilgisi olan varsa yardımcı olursa çok sevinirim.
Selam. Daha önce kullanmadım ama vijeo citect programını duymuştum. Scada konusunda neden kaynağı bol olan bir scada programını seçmiyorsunuz. En azından öğrenme aşamasında. Siemens te olabilir. Yada çok geliştirilmiş belki siemenstende scada konusunda gelişmiş bir program var InTouch bunuda öğrenebilirsin.

• Like
Tepkiler: burhanozdes

semihyolcu2019

Yeni üye
14 Eylül 2019
6
5
3
Selam. Daha önce kullanmadım ama vijeo citect programını duymuştum. Scada konusunda neden kaynağı bol olan bir scada programını seçmiyorsunuz. En azından öğrenme aşamasında. Siemens te olabilir. Yada çok geliştirilmiş belki siemenstende scada konusunda gelişmiş bir program var InTouch bunuda öğrenebilirsin.
Merhaba. Vijeo citect dememin asıl sebebi aslında her bilgisayarda performans olarak iyi çalışması. Tiaportal ile çalışmak istedim ama oldukça kaliteli bir pc istiyor. (sanırım iyi bir pc almanın zamanı geldi.)
Bu arada InTouch ve Simens vs gibi programları detaylı bir şekilde anlatan ücretli-ücretsiz kitap yada videolu eğitim setleri tavsiye ederseniz çok sevinirim.

• Like
Tepkiler: uguryavuz

uguryavuz

Üye
Kurucu
1 Ağustos 2019
90
49
18
29
İSTANBUL
elektrikhub.com
Merhaba. Vijeo citect dememin asıl sebebi aslında her bilgisayarda performans olarak iyi çalışması. Tiaportal ile çalışmak istedim ama oldukça kaliteli bir pc istiyor. (sanırım iyi bir pc almanın zamanı geldi.)
Bu arada InTouch ve Simens vs gibi programları detaylı bir şekilde anlatan ücretli-ücretsiz kitap yada videolu eğitim setleri tavsiye ederseniz çok sevinirim.
Siemens Scada için forum elektrik hub forum sitesinde mevcut şuanda. İntouch için ise wonderware türkiyenin daha önceden online vermiş olduğu egitim kaydı var di. Wonderware Intouch scada eğitimi için

Siemensin scadasi için
Burdan indirebilirsin hocam

Son düzenleme: